Důležité

Vyšetření v ordinaci je možné pouze po telefonickém objednání na čísle 283 841 433. Respirátor třídy FFP2 je nutný v prostorách čekárny i ordinace!

Pokud se nedovoláte, prosíme, zanechte zprávu na záznamníku s Vašim jménem.

Pokud máte příznaky akutního virového onemocnění (rýma, kašel, bolest hlavy, zvracení, průjem nebo zvýšená teplota), nechoďte do ordinace a nejprve s námi konzultujte svůj stav telefonicky. 

Mobilní číslo naší ordinace 739 351 933 je určené pouze pro zasílání SMS. Pro objednávání a konzultace využívejte výhradně pevnou linku 283 841 433. 

 

Dovolená a dočasné změny v ordinačních hodinách

V pátek 20.5.2022 bude ordinace otevřena pouze do 10 hod.

 

MUDr. Dusová již pravidelně neordinuje

Od ledna 2022 již paní MUDr. Anna Dusová nebude pravidelně ordinovat. Děkujeme za její obětavou péči o pacienty a přejeme jí mnoho sil do dalších let a zasloužený odpočinek.  

 

Očkování proti COVID-19

V současné době neočkujeme proti onemocnění COVID-19. Další vakcínu objednáme, pokud se najde alespoň 30 zájemců. Zájemci o očkování se mohou informovat telefonicky na čísle 283 841 433. 

Vřele doporučujeme nechat se očovat proti koronaviru! Toto očkování je vhodné i pro pacienty s chronickými chorobami. V případě pochybností můžete očkování nejprve konzultovat s ošetřujícím lékařem - specialistou. 

K očkování mimo naši ordinaci je možné se hlásit přes web registrace.mzcr.czcrs.uzis.cz nebo telefonní linku 1221.

  

Informace ke COVID-19

Ucelené a oficiální informace naleznete na portálu ministerstva zdravotnictví koronavirus.mzcr.cz.

Certifikát o očkování a prodělaném koronaviru je možné stáhnout či vytisknout po přihlášení na webu ocko.uzis.cz. Pokud se vám nepodaří certifikát stáhnout, je možné o něj požádat v ordinaci.

 

Poslední aktualizace dne 9.4.2022